صبح بعد – Engadget


به نظر می رسد آخر هفته نشتی بوده است. شرکت خود را انتخاب کنید: مفهوم سامسونگ برای عینک AR ، پر از قابهای بسیار کوچک یا شاید نسل بعدی AirPods اپل ، نوع داخلی.

این دو نوع نشت بسیار متفاوت است. به نظر می رسد سامسونگ نوعی تحریک ویدیویی مفهومی است که ممکن است منجر به ایجاد دستگاه شود. تحریک های قبلی منجر به سخت افزاری شد که از نظر رویای سرسخت نسبت به سال های قبل کاملاً متفاوت بود. تلفنهای تاشو این شرکت یک مثال عالی در اینجا است.

با اپل ، عکسی از آنچه ممکن است تکرار بعدی آن از AirPods باشد ، اطمینان خاطر است – و احتمال وقوع آن بسیار زیاد است. به نظر می رسد آنها جوانه های بی سیم هستند که بین AirPods اصلی و AirPods Pro گران قیمت (با توانایی بیشتر) قرار می گیرند. سخت افزار با کیس گسترده تر و ساقه های جدید طراحی شده مانند Pro تکرار به نظر می رسد. اما آیا این هدفون ها لغو فعال نویز را بسته بندی می کنند؟

 AirPods Leak

52Audio

A Bloomberg گزارش قبلا گفته بود که مدل نسل سوم از ANC پشتیبانی نمی کند ، مانند Pro ، در حالی که این بیشتر اخیراً نشتی از 52Audio نشان می دهد که ویژگی های ANC "بسیار محتمل" هستند زیرا سخت افزار داخل آن کاملاً شبیه مدل Pro است.

– Mat Smith

این بازی دارای پیشرفت متقابل بین سیستم عامل ها خواهد بود. [19659009] Diablo 2 “/>

Blizzard

هر شباهتی از زندگی اجتماعی من وجود دارد. Blizzard در حال بازسازی Diablo II است – بازی ای که از نوجوانی پنجه های من را گرفت. شما می توانید RPG کلاسیک اکشن را در اواخر امسال با رایانه و کنسول با پشتیبانی از پیشرفت متقابل بین سیستم عامل ها پخش کنید. Remaster هم از بازی اصلی ، هم از طریق گسترش Lord of Destruction و هم از هفت کلاس شخصیت متفاوت برخوردار خواهد بود. شما می توانید از طریق داستان پنج بازیه D2 با حداکثر هفت نفر دیگر بازی کنید. پیشرفت های کیفیت زندگی شامل سینمایی های بازسازی شده ، ذخیره بزرگتر و توانایی انتقال موارد بین قهرمانان شما است. Diablo II: Resurrectioned به PC ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox Series X / S و Nintendo Switch می آید. ادامه مطالعه.

این می تواند پیامدهای بزرگی در سفر به فضا داشته باشد.

 صبح بعد از

ناسا

دانشمندان ناسا و مرکز هوافضای آلمان چندین ارگانیسم قارچی و باکتریایی را به استراتوسفر راه اندازی کردند 2019 به عنوان بخشی از آزمایش MARSBOx. استراتوسفر زمین دارای شرایطی است که شباهت زیادی به مریخ دارد ، و آن را به مکانی مناسب برای ارسال نمونه ها برای بررسی اینکه آیا در سیاره سرخ زنده مانده اند ، تبدیل کرده است. اکنون ، دانشمندان یافته های خود را منتشر کرده اند که نشان می دهد برخی ارگانیسم ها می توانند در سطح مریخ زندگی کنند ، فقط به طور موقت. محققان دریافتند که آنها می توانند اسپورهای برگشت شده را احیا کنند ، که این امر می تواند برای محافظت از فضانوردان در فضا تأثیر داشته باشد. این تحقیق ممکن است میکروارگانیسم هایی را شناسایی کند که می توانند به کاوشگران فضایی کمک کنند تا مواد غذایی و مواد مستقلی از زمین تولید کنند. ادامه مطالعه.

هدف این است که از "شستشوی سبز" جلوگیری شود تا مصرف کنندگان بتوانند تصمیمات پایدار بگیرند. 19659005] NurPhoto از طریق گتی ایماژ

بر اساس گزارشی از آلمان Welt am Sonntag ، آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا (EASA) قصد دارد برای صنعت هواپیمایی برچسب هایی با رتبه بندی زیست محیطی ، مشابه قطارهای خود ایجاد کند. گزارش شده است که اتحادیه اروپا در تلاش است تا "شستشوی سبز" بالقوه شرکت های هواپیمایی را که ادعای اغراق آمیز پروازهای سازگار با محیط زیست را تبلیغ می کنند ، متعادل کند. بر اساس مطالعه بین المللی اخیر ، هواپیمایی 3.5 درصد از آلودگی مسئول گرم شدن کره زمین را تشکیل می دهد. به خواندن ادامه دهید.

و آن را به شما بفروشید.

 Chanel

Chanel

Chanel برنامه Lipscanner مجهز به هوش مصنوعی را اعلام کرده است که از دوربین تلفن شما برای شناسایی یک رنگ استفاده می کند – خواه روی شخصی باشد لبها یا فقط رنگ کیف مورد علاقه شما – و یک کبریت از "جهان لب" Chanel را پیشنهاد می کند که شامل بیش از 400 محصول است. این اولین مارک زیبایی نیست که این ویژگی را ارائه می دهد (یا توانایی آزمایش سایه با استفاده از AR). اما روند کار ساده تر از سایرین است. و با همه چیزهایی که شنل به آنها فرمان می دهد. ادامه مطلب.

و موارد دیگر:

ضربه زدن به كتابها: چگونه ناسا از دوران ریگان "عصر تاریك" زنده ماند

نحوه تلاش اپل و باندای فروش رویاها به کودکان و اینترنت به بزرگسالان

تسلا از گرفتن سفارش برای مدل سطح ابتدایی متوقف می شود

"Diablo IV" شاهد بازگشت طبقه سرکش خواهد بودمنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول