سونی در حال توسعه یک مجموعه تلویزیونی زنده Twisted Metal است


آخرین قسمت سونی برای تبدیل بازی ها به نمایش ها و فیلم های تلویزیونی انفجاری از گذشته است. یک سریال Live-Action Twisted Metal در دست ساخت است. طبق ، این نمایش یک اجرای کمدی اکشن است که توسط Deadpool و Zombieland نویسندگان Rhet Reese و Paul Wernick تولید شده است. مایکل جاناتان اسمیت ( کبرا کای) به عنوان نویسنده و تهیه کننده در آن حضور دارد.

این سریال حول یک فرد خارجی سریع صحبت می کند که تا زمانی که بتواند سفر کند ، زندگی بهتری دارد. در یک بایر پسابرجام برای ارائه بسته. از آنجا که این بازی بر اساس بازی هایی ساخته شده است که همه چیز در مورد تخریب هرج و مرج وسایل نقلیه است ، بنابراین می توان گفت که کار ساده ای نخواهد بود. صحبت هایی مبنی بر اینکه ویل آرنت ، تهیه کننده اجرایی در این برنامه ، صداپیشگی Sweet Tooth ، یک دلقک دیوانه وار را دارد که یک کامیون بستنی را رانندگی می کند ، صحبت خواهد کرد. انطباق. گزارش ها در سال 2012 حاکی از آن است که .

از زمان عرضه بازی اصلی در سال 1995 ، پنج بازی Twisted Metal وجود داشته است. آخرین ورود به سیستم راه اندازی مجدد PlayStation 3 در سال 2012 بود. در حالی که Twisted Metal در قفسه بود چندین سال است که سونی بیش از گرد و غبار سریال محبوب را برای قالب جدید از بین می برد. اگر این نمایش مورد توجه واقع شود ، شاید بتواند سونی را راضی کند که بازی ها را نیز احیا کند.

سونی برای تلویزیون و فیلم بوده است. فیلمی براساس بازی های Uncharted ساخته شده است ، در حالی که بازیگران اصلی سریال HBO The Last of Us هستند. یک فیلم Metal Gear Solid نیز در حال ساخت است ، با به عنوان مار جامد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول