پیش پرده کامل آمازون برای فیلم "شکست ناپذیر" رابرت کرکمن را تماشا کنید


آمازون پیش پرده کاملی از رابرت کرکمن شکست ناپذیر را منتشر کرده است ، و نگاه اجمالی طولانی تری به نمایش انیمیشن که در Prime Video در تاریخ 26 مارس آغاز می شود ، ارائه می دهد. این تریلر منشأ مارک گریسون ، پسر نوجوان قدرتمندترین ابرقهرمان جهان را نشان می دهد و اینکه چگونه او برای کنترل قدرت خود مبارزه می کند. این همچنین نشان می دهد که چگونه او با دوستان ابرقهرمان خود ملاقات کرده است ، و چه اتفاقی می افتد که متوجه می شود پدرش رازی دارد که میراث قهرمانانه او را زیر سوال می برد.

اولین شرکت اعلام کرد که با کمیک کتاب شکست ناپذیر توسط کرکمن ، که همچنین پشت مردگان متحرک است ، در سال 2018 ساخته شده است. این چند ماه پس از امضای آمازون معامله نگاه اول بود با کرکمن و شرکت تولیدی او. آلوم راه رفتن آلوم استیون یوئن به عنوان صدای مارک گریسون در سال 2019 همراه با J.K. سیمونز به عنوان پدرش Omni-Man. انتظار می رود صداهای آشنای دیگری را نیز بشنوید ، زیرا این نمایش دارای یک ستاره پرجمعیت است که شامل ساندرا اوه ، ست روگن ، مارک همیل ، زاخاری کوئینتو و ماهرهشالا علی است.

اولین سه ساعته شکست ناپذیر قسمت ها برای پخش در Prime Video در تاریخ 26 مارس در دسترس خواهند بود. نسخه جدیدی هر جمعه پس از آن شروع به کار می کند ، قسمت 30 آوریل که فینال فصل است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول