تسلا دیگر سفارش گیری برای مدل Y سطح ابتدایی را متوقف می کند


امیدواریم دلتان برای آن مدل جدید Range Standard Y Y دل نگذاشته باشد. همانطور که Electrek آموخته است ، تسلا بی سر و صدا از گرفتن سفارش برای نسخه "ورود" کراس اوور برقی فقط چند هفته پس از راه اندازی آن متوقف شده است. اگر می خواهید فضای داخلی بیشتری از آنچه مدل 3 می تواند ارائه دهد ، در حال حاضر حداقل 48،990 دلار برای مدل تمام چرخ متحرک (1000 دلار کمتر از قبل) باید هزینه کنید.

مشخص نیست که چرا تسلا تریم استاندارد Range را کنار گذاشته یا این یک حرکت موقت است یا نه. ما از تسلا نظر خواسته ایم ، اما اعتقاد بر این است که سازنده EV تیم روابط عمومی خود را منحل کرده است.

اگر دائمی باشد یک تصمیم عجیب است. تسلا در تلاش آشکار برای افزایش فروش ، قیمت پایه Y را به 39،990 دلار کاهش داد – این کاملا نتیجه معکوس دارد. این ممکن است یک مکث باشد زیرا تسلا با معاملات عقب مانده سفارشات روبرو می شود ، تولید را متوقف می کند و یا در غیر اینصورت تصمیم می گیرد که نمی تواند وسیله نقلیه استاندارد Range را برای مدتی بفروشد.

اگر هیچ چیز دیگری نیست ، حذف شکایات مربوط به استراتژی فروش تسلا را تأکید می کند. تعدیل قیمت مكرر این شركت می تواند نسبت به خودروسازان باسابقه بیشتر در دسترس خودروهای الکتریکی قرار گیرد ، بسیاری از آنها تا سالهای مدل جدید منتظر می مانند تا قیمت ها را پایین بیاورند یا ویژگی های خود را اضافه كنند. با این حال ، این ناسازگاری همچنین دشوار است که بفهمد زمان مناسب خرید است. شما ممکن است فقط برای مشاهده از بین رفتن معامله بدون هشدار ، یک خرید را متوقف کنید و چاره ای برای شما باقی نمی گذارد جز اینکه منتظر بمانید یا یک گزینه دیگر بخرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول