Twitch برای جلوگیری از ادعای حق چاپ ، عملکرد BlizzCon Metallica را دوبله کرد


Twitch در مورد حق چاپ بیش از حد ناخوشایند است ، و این حتی برای رویدادهایی که فکر می کنید ایمن باشد تأثیرگذار است. Metal Injection و Variety گزارش دادند كه Twitch ناگهان بر اثر اجراي متاليكا BlizzCon 2021 قطع و دوبله كرد (در اينجا تصوير نمي شود). همانطور که "Enter Sandman" در حال اجرا بود ، سرویس پخش کننده ناگهان با یک قطعه کاملاً غیر شخصیت و آکاردئون محور اجرا اجرا را عوض کرد – خنده دار ، اما احتمالاً همان چیزی نیست که شما امیدوار بودید از جیمز هتفیلد و خدمه آن بشنوید.

شما هنوز هم می توانید کلیپ های را از اجرای آنلاین و بدون موسیقی دوبله شده پیدا کنید ، اما حتی ناظران مانند Rob ereslau مشاور eSports مردد بودند برای جلوگیری از ادعای کپی رایت ضبط کامل را ضبط کردند.

اینطور نیست تعجب آور است که Twitch عملکرد Metallica را سرکوب می کند. پخش کنندگان این سرویس در بهار 2020 سیل درخواست های حذف DMCA را به دلیل موسیقی دریافت کردند ، برخی از آنها برای ویدیوهای قدیمی بودند – Twitch یکی از آنها را به خطر انداخت ، اگرچه به طور واضح اجازه پخش BlizzCon را داشت. بعد از آنکه گروه به رهبری صلیبی علیه ناپستر در پایان قرن (که از آن زمان تکامل یافته است) ، مطمئناً دچار درگیری حق چاپ شده است ، متهم است که طعنه آمیز است. DMCA و برچسب های موسیقی تهاجمی در پخش های زنده داشته اند. حتی Twitch ، با مجوز پخش BlizzCon ، حاضر نبود به خاطر یک اجرای زنده که از نظر تئوریک ایمن تر از پخش یک قطعه آلبوم است ، نبرد قانونی را به خطر بیندازد. شما می توانید پاسخ های تراژیکومیک بیشتری از این قبیل را مشاهده کنید تا زمانی که اصلاحات حق چاپ دیجیتال یا تغییر نگرش در برچسب های موسیقی ایجاد شود.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول