فصل 2 "Mythic Quest" از 7 مه در Apple TV + پخش می شود


فصل دوم Mythic Quest تقریباً پیش روی ماست. اپل پیش پرده ای از کمدی TV + منتشر کرده است و به ما نگاهی اجمالی به آنچه Poppy ، Ian و بقیه اعضای تیم انجام می دهند ، می دهد. ما یک بار نمایش را به عنوان Silicon Valley برای توسعه بازی توصیف کردیم ، که داستان یک استودیوی بازی در پشت یک MMO فوق العاده محبوب را روایت می کند.

در فصل اول ، ما تیم را دنبال کردیم زیرا آنها یک بازی بزرگ با عنوان Mythic Quest: Raven's Banquet را گسترش دادند. فصل دوم پس از بلند شدن قرنطینه اتفاق می افتد و همه به دفتر مراجعه می کنند تا بفهمند چگونه می توانند موفقیت در گسترش را ایجاد کنند ، و مبارزه خود را با جهت گیری بازی حل کنند. همچنین برخی از موضوعات حل نشده گذشته و عاشقانه های اداری برخی شخصیت ها را بررسی می کند.

این نمایش توسط همان عقاید در فیلادلفیا همیشه آفتاب است ایجاد شده و توسط Ubisoft تولید می شود. سال گذشته پس از مثبت شدن آزمایش آزمایش اعضای COVID-19 ، برای فصل 2 تولید متوقف شد اما اکنون نمایش برای انتشار آماده است. Mythic Quest فصل 2 در 7 ماه مه سرویس اشتراک تلویزیون Apple + را نشان می دهد – می توانید پیش نمایش آن را در زیر مشاهده کنید تا از آنچه در فروشگاه است ایده بگیرید:منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول