صبح بعد – Engadget


بزرگترین داستان این هفته مریخ نورد Perseverance است. جدیدترین ربات فضایی ناسا دستگاه لینوکس دیگری را به مریخ آورده است و در حال ارسال تصاویر جالب توجه است. باید کمی بیشتر صبر کنیم تا فیلم HD و اولین پرواز بدون سرنشین – از فیلم جعلی در شبکه های اجتماعی مواظب باشید – اما هفته آینده حتی بهتر خواهد بود.

 WandaVision

Marvel Studios

تا آن زمان ، همیشه می توانید قسمت WandaVision با اندازه نیش را جبران کنید و مطمئن شوید که پس از شروع اعتبارات دور هم جمع می شوید.

– ریچارد لاولر

و " Diablo II '

 Diablo IV

Blizzard

کنفرانس Blizzard که فقط بصورت آنلاین برگزار می شود این آخر هفته برگزار می شود و در مراسم معرفی اصلی اطلاعات زیادی در مورد بازی های آینده ارائه شد. ما شگفتی بزرگی کسب نکردیم ، اما جزئیات مربوط به دو بازی مختلف Diablo وجود دارد. توسعه دهندگان در مورد کلاس جدید Rogue Diablo IV صحبت کردند و نشان دادند که در اواخر امسال Diablo II Resurveded بازی را به رایانه های شخصی و کنسول ها با گرافیک HD بازسازی می کند.

این شرکت همچنین بازیکنان به برخی از سطوح Overwatch 2 نگاه می کنند ، مجموعه بازی های خود را با The Lost Vikings ، Rock N Roll Racing و Blackthorne راه اندازی کردند و از رونمایی کردند Hearthstone قالب کلاسیک که بازی را به شکل 2014 خود بازمی گرداند.

ادامه مطلب.

و 55 دلار تخفیف در قفل هوشمند نسل 4 در اوت. [19659016] LG CX OLED “/>

LG

کسانی که برای معامله درمورد تلویزیون OLED تلاش کرده اند می توانند مدل LG CX را با قیمت بسیار کم تخفیف دریافت کنند و Mac mini M1 اپل با کمترین قیمت در تمام دوران خود مواجه شد 600 دلار آمازون همچنین در اکثر رایانه های لوحی Fire خود فروش داشته است و Fire 7 را به 40 دلار و Kids آن را معادل 60 دلار کاهش داده است. EngadgetDeals برای به روزرسانی بیشتر در توییتر.

ادامه مطلب.

چرا شبکه برق در تگزاس از کار افتاد؟

 نشان Engadget Podcast [19659023] در این هفته ، Devindra و Cherlynn با الكسان كرانز و تكسانی و تكنیك بومی در مورد آنچه اتفاق افتاده و اینکه چرا در مورد زیرساخت های برق در ایالات متحده تگزاس بسیار منحصر به فرد است گفتگو می کنند. همچنین ، آنها در تصمیم فیس بوک برای متوقف کردن اشتراک جدید در استرالیا فرو رفته و اینکه چرا Lastpass تصمیم گرفت مدیریت رمز عبور رایگان خود را بسیار پیچیده تر کند. </p>
<p> <a href= Apple Podcasts ، Google Podcasts را گوش کنید ] ، Spotify ، Pocket Casts یا Stitcher .

ادامه خواندن.

چیزی

 Ford Mustang Mach-E

پس از رانندگی با کراس اوور برقی جدید فورد ، اندرو تارانتولا می گوید که در ثانیه یکی را برمی دارد. متأسفانه ، این بدان معنا نیست که او فکر می کند این نام و نشان Mustang را به دست آورده است.

ادامه مطالعه.

اما صبر کنید ، چیز دیگری وجود دارد بسته باتری

SpaceX 60 ماهواره Starlink دیگر را پرتاب كرد اما نتوانست فرود را بچسباند

Redditor كه فشار كوتاه GameStop را بر عهده داشت ، مورد شکایت قرار گرفت

] هکرها در حال حاضر بدافزارهای M1 اپل را با بدافزار هدف قرار داده اند

زاكربرگ گفته است كه فیس بوك باید "به Apple درد وارد كند"

LG به آرامی شروع به پخش 2021 OLED و LCD خود می كند تلویزیون های 4K

اتومبیل های جگوار و لندرور از سال 2025 تمام برقی خواهند بود

پیش پرده راه اندازی مجدد 'Mortal Kombat' به همان اندازه كه لازم است دلهره آور است

نشت دوربین سینما FX3 سونی فیلم 4K 120p درون بدنه جمع و جور را اذیت می کند [19659006] NVIDIA سرعت RTX 3060 را هنگام معرفی کارت های استخراج محدود می کند

در اینجا همه مواردی است که نینتندو در 50 دقیقه مستقیم

'Mythic Quest' فصل 2 اعلام کرد تلویزیون Apple TV + را در 7 مه

Comcast تأخیر اجرای ضبط داده های شمال شرقی ایالات متحده را به 2022

تاخیر می دهد داستان اپل ، Bandai و کنسول بازی که نمی توانست

"رادیوی جادویی" OB-4 Teenage Engineering به طرز سرگرم کننده ای افول دارد



منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول