وبر اسمارت بی سیم را به کوره های گاز خود می آورد


Weber ویژگی هوشمند را در چندین کوره گازی آتی ساخته است. جنسیس EX-315 ، EX-335 و SX-335 و Spirit SX-315 از پلت فرم Weber Connect ، استفاده می کنند که هدف آن آسان کردن کباب سازی است. تاکنون ، این پلتفرم فقط در هاب کوره هوشمند و گریل پلت این شرکت موجود بوده است. غذای خود را از طریق برنامه سرو کنید. دستورالعمل های راهنما می توانند مرحله به مرحله کل مراحل را برای کمک به شما در دستیابی به یک آشپز عالی انجام دهند.

این کوره ها از WiFi و اتصال بلوتوث برخوردار هستند ، بنابراین می توانید نحوه اوضاع را کنترل کنید در حالی که از کوره دور هستید اگر ترجیح می دهید تلفن خود را بررسی نکنید ، می توانید از نمایشگر LED داخلی و اعلان های شنیدنی کوره استفاده کنید. می توانید از طریق برنامه یا کوره به میزان سوخت باقی مانده در مخزن توجه داشته باشید.

سه کوره گازی هوشمند Genesis ، از جمله EX-315 ( 999 دلار ) ، دارای نور LED ، 669 اینچ مربع فضای گریل ، سه مشعل با حرارت بالا و یک قفسه گرم کننده تاشو. EX-335 ( 1،199 دلار ) و SX-335 ( 1،299 دلار ) دارای مشعل جانبی هستند ، و دسته دوم به جای پوششی از مینا پرسلن ، درب استیل ضد زنگ دارد. Spirit SX-315 کوچکتر ( 799 دلار ) دارای 529 اینچ مربع فضای کوره است. شما می توانید این کوره ها را در بهار خریداری کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول