مایکروسافت یک ویژگی تکمیل خودکار رمز عبور کراس پلت فرم را راه اندازی می کند


مایکروسافت برای برنامه Authenticator خود یک به روزرسانی بزرگ ارائه داده است ، که به آن امکان می دهد ورود به سیستم را با نام کاربری و رمز عبور خود به طور خودکار پر کنید. این غول فناوری یک ویژگی تکمیل خودکار جدید را راه اندازی کرده است که در دستگاه ها و سیستم عامل ها کار می کند و آن را از طریق برنامه Authenticator خود به دستگاه های iOS و Android می آورد.

این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به همه موارد دسترسی داشته باشید مدارکی که در Edge تحت حساب Microsoft خود در تلفن همراه ذخیره کرده اید – فقط باید به برگه Authenticator's Passwords بروید و ابتدا وارد سیستم شوید. بعد از اینکه همگام سازی Authenticator انجام شد ، به شرطی که ورود به سیستم را برای آن ذخیره کنید ، گذرواژه شما را تکمیل خودکار می کند.

مایکروسافت همچنین پسوند تکمیل خودکار را برای در صورتی که در ابتدا رمزهای ورود خود را در Edge ذخیره می کنید اما می خواهید از آنها در Chrome استفاده کنید ، مرورگر Google است. این ویژگی دقیقاً مانند ویژگی تکمیل خودکار داخلی Chrome کار می کند و شما حتی قادر خواهید بود به جای اینکه ابتدا از Edge عبور کنید ، ورودهای خود را در Chrome ویرایش یا حذف کنید. اگر به خاطر بیاورید ، این شرکت پیش نمایش را در ماه دسامبر منتشر کرد ، اما اکنون به طور رسمی در دسترس است.

علاوه بر راه اندازی قابلیت های تکمیل خودکار کراس پلتفرم ، به روزرسانی Microsoft Authenticator به برنامه قدرت وارد کردن گذرواژه از Chrome ، برخی از مدیران معروف گذرواژه و از فایلهای CSV. این شرکت می گوید استفاده از برنامه به عنوان مدیر رمز عبور از نوع ایمن است ، زیرا احراز هویت به احراز هویت چند عاملی نیاز دارد. مدارک تحصیلی شما نیز رمزگذاری می شود. بعلاوه ، شما باید قبل از پر کردن خودکار Authenticator از هر برنامه یا وب سایتی که بازدید می کنید ، از اطلاعات بیومتریک یا نوع پین خود استفاده کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول