اپل حامی یک مطالعه سه ساله UCLA در مورد افسردگی و اضطراب است


دانشگاه می گوید که این مطالعه را طوری طراحی کرده است که بتواند آن را کاملاً از راه دور انجام دهد. حفظ حریم خصوصی یکی دیگر از ملاحظات اساسی بود. UCLA و اپل می گویند که آنها قصد دارند اطلاعاتی را که در طول مطالعه جمع آوری می کنند ، ناشناس کنند.

امید این است که این مطالعه به پیشرفتی منجر شود که به کارمندان مراقبت های بهداشتی راهی بهتر برای تشخیص علائم افسردگی و جلوگیری از افسردگی های احتمالی منجر شود. همانطور که دانشگاه خاطرنشان می کند ، نحوه پیشرفت رشته پزشکی در زمینه تشخیص افسردگی بیش از یک قرن به طور چشمگیری تغییر نکرده است. دقیقاً مانند گذشته ، پزشکان در حال حاضر بیماران را مشاهده می کنند و از آنها می پرسند که چه احساسی دارند.

"رویکردهای فعلی برای درمان افسردگی تقریباً کاملاً به یادآوری ذهنی مبتلایان به افسردگی متکی است. این یک گام مهم برای به دست آوردن اندازه گیری های عینی و دقیق است که هم تشخیص و هم راهنمای را راهنمایی می کند. " سالها ، بنابراین دیدن یک ابتکار عمل از این شرکت جای تعجب آور نیست. در سال 2014 ، این شرکت HealthKit را اعلام کرد ، خدمتی که سطح تناسب اندام شما را ردیابی ، ضبط و تجزیه و تحلیل می کند ، به عنوان بخشی از iOS 8. اخیراً ، این شرکت چگونگی جدیدترین ویژگی هایی را که به تماشای سیستم عامل iOS 7 ارائه می شود ، داده است. که از آن ردیابی خواب است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول