به گفته یک معلم کهنه بهترین منابع آنلاین STEM


برای راهنمایی عمومی آموزش

من Media Sense Common را برای همیشه استفاده کرده ام و هرگز ناامید نشده ام. این آزمایش شده ، متخصص است و مبتنی بر تحقیق است. این فقط انتشار " راهنمای منبع برای خانواده ها در طول همه گیر " ، که روشن ، قابل دسترسی و آرام است. صفحه آن با برنامه ها ، بازی ها و وب سایت های آموزشی رایگان بسیار مفید است – بسیار توصیه می شود.

ریاضی

 Beast Academy

من دو کودک ریاضی دارم که برای شام التماس می کنند. در اینجا ما دوست داریم.

 1. DreamBox برخی از بهترین ، جذاب ترین بازی های ریاضی را برای کلاس های قبل از K تا کلاس های هشتم که من دیده ام ، ارائه می دهد. هزاران بازی خود را به محیط های یادگیری مبتنی بر کلاس تقسیم می کند. مهد کودک از طریق دانش آموزان کلاس دوم در یک پارک ماجراجویی از قبل بارگذاری شده با سطح دزدان دریایی ، پیکسی ، دایناسورها و حیوانات اهلی حرکت می کند در حالی که دانش آموزان کلاس سوم تا پنجم آواتارهای خود را توسعه می دهند و در انتخاب سطوح و بازی ها انتخاب بیشتری دارند. دانش آموزان در رده های ششم تا هشت ، انتخاب بیشتری دارند. در حالی که برخی از مدارس ممکن است قبلاً دارای حسابهای گروهی باشند ، Dreambox در حال حاضر محاکمه 90 روزه رایگان در حال حاضر را برای کسانی که نمی دهند ارائه می دهد. من هر دو بچه را ثبت نام کردم و آنها آن را دوست دارند. مهد کودک من در حال حاضر با یک لاک پشت حیوان خانگی خود از طریق یک پارک ماجراجویی درجه یک و در حالی که دانش آموز درجه دوم من با مشکلات ارزش مکانی که وی انتخاب کرده است روبرو می شود.

 2. Prodigy Math همچنین سرگرم کننده و زیبا است ، محکم می شود. از Common Sense Media بررسی می کند و نسخه رایگان ارائه می دهد. بچه های جادوگر با تمرین حقایق ریاضی ، برای عدالت می جنگند. فرزندان من آواتار و حیوانات خانگی را انتخاب کردند و نام جادوگری گرفتند. راوی رزمندگان من ، BlueTalon و BlueStone را راهنمایی می کند ، زیرا آنها با پاسخ دادن به سؤالات ریاضی سطح درجه ، مطابق با معیارهای اصلی هسته ، از جادوگران و مأموران شیطانی خودداری می کنند.

 3. Beast Academy یک برنامه درسی در خانه است که ارزش بررسی آن را دارد ، به خصوص اگر بچه های شما عاشق ریاضیات و هیولا هستند. کتاب های دوره گرافیکی سبک رمان شامل جانوران دوست داشتنی ریاضی است که مفاهیم سطح بالایی را برای دانش آموزان مقدماتی توضیح می دهد. گزینه های فوق العاده برای دبیرستان نیز وجود دارد. ما تست های قرارگیری رایگان Beast Academy را گرفتیم و بعضی از کتاب ها را برای کلاس دوم هیجان زده خود سفارش دادیم. هم اکنون تا تاریخ 31 مارس ، ویژه FlattenTheCurve شما 15 دلار از اشتراک های آنلاین ماهانه یا سالانه به شما می دهد.

 4. من بازی های Coolmath را هم اکنون در جیب پشتی خود دارم. این سایت یک مسابقه کامل از بازی های سرگرم کننده در زمینه ریاضی ، منطق ، حل مسئله و استراتژی ابتدایی را از طریق دانش آموزان دبیرستانی ارائه می دهد. من از آرامش سودوکوس استفاده کرده ام.

Science

 National Geographic Kids

بسیاری از موزه ها ، آکواریوم ها ، مراکز طبیعت و سیاره زمین ها دسترسی رایگان به برنامه ها و منابع را دارند. Google محلی های خود را به Google مراجعه کنید تا ببینید چه چیزی به نیازها و علاقه های بچه های شما مناسب است. علاوه بر گزینه های محلی شما ، در اینجا چند مورد با وسعت گسترده تری وجود دارد.

 1. اگر تا به حال به WPR در پادکست جهانی گوش نکرده اید ، اکنون زمان آن است. روز دیگر ، بچه های من هنگام صرف شام ، از یک سیاه چاله دیدن کردند. پادکست کودکان و نوجوانان را در همه جای دنیای علم با داستان ها و واقعیت های جالب سرگرم می کند و در صورت تمایل فعالیت های پیگیری را ارائه می دهد. ستون سمت چپ صفحه اصلی آن پادکست های علمی دوستانه با کودکان را نیز نشان می دهد.

 2. سایت National Geographic Kids سایت جالب دیگری با بازی ها ، فیلم ها ، مغز شکن ها و داستانهایی است که روی حیوانات ، گیاهان تمرکز دارد. فضا و جهان طبیعی. بخشی نیز در coronavirus وجود دارد که دارای ابزارهای مفیدی برای توضیح برخی از این ظروف سرباز یا مسافر برای بچه های شما است.

 3. گالری های تصاویر ناسا دوستداران فضا را در هر سیری ناامید نکنید. ما در حال حاضر در مرحله مشتری هستیم . "وقتی موشک خودم را می گیرم" ، دخترم برادرش را تهدید می کند ، "من شما را به چشم می فرستم." NASA همچنین دارای [پادکست های سرگرم کننده] پادکست های سرگرم کننده ، برنامه ها و درس های STEM به صورت درجه ای است. برای ما در حال حاضر ، تصاویر به اندازه کافی است: آنها الهام بخش رقابت بین خواهران و برادران بینابینی هستند و ما را برای سفر بعدی خود به سیاره زمین هیجان زده می کنند.

چیزهای خوب دیگر

 Scholastic Learn at Home

این هفته ، من دیدم سخاوتمندانه بسیاری از شرکتهای بزرگ ، مشاغل کوچک ، هنرمندان مستقل و نویسندگان به طور یکسان – بدون صدای بلند و بلند و گپ های ویدئویی بسیار زیاد است. علاوه بر چند گزینه خاص برای بچه های من ، خوشحالم که می دانم که اینها وجود دارند.

 1. Scholastic Free Learn at Home Scholastic [براییادگیریدرخانه برای دانش آموزان کلاس نهم بسیار جذاب است. محققان تقویم را پیشنهاد می کند ، اما من به بچه هایم اجازه می دهم آنچه را که می خواهند انتخاب و انتخاب کنند. ما داستان ها و فیلم ها را با هم می خوانیم و تماشا می کنیم ، و آنها خود بازی ها را انجام می دهند. استفاده از این سایت آسان است و مکالمات جالب بسیاری را برانگیخته است. پس از یادگیری در مورد حیوانات کودک ، مهد کودک من به من هر آنچه را که آموخته است به من گفت … و سپس اعلام کرد که توله سگ می خواهد.

 2. Great Minds ، خالق برنامه های درسی جامع و درسی مستقر در DC ، درس های ویدیویی روزانه رایگان در زمینه ریاضی ، هنر زبان و علوم برای دانش آموزان مهد کودک تا کلاس دوازدهم ، همراه با دسترسی به مواد نوشتاری. ریاضی Eureka را برای مهد کودک از طریق آموزش ریاضی کلاس 12 ، Wit & Wisdom برای مهد کودک از طریق هنرهای زبان کلاس هشتم و علوم دکتری برای مواد سوم از طریق کلاس علوم پنجم بررسی کنید. ما هنوز این را امتحان نکرده ایم ، اما خوب است بدانید که در صورت نیاز به آنجا هستیم.

 3. PBS Kids همیشه با فیلم ها ، بازی ها و جدید قابل اعتماد و برتر است. خبرنامه برای والدین بچه های دو تا هشت سالگی با نکات و فعالیت های روزانه. "Ready Jet Go" مورد علاقه چند ساله است ، و دانش آموز دوم من به خصوص بخش "بازی های سخت" را دوست دارد.

 4. موزه هنرهای متروپولیتن MetKids افسانه است. بچه های من عاشق ویژگی ["19459039]" کاوش نقشه " هستند. به دنبال خودتان باشید.

 5. [پادشاهان داستان] پادکست [Pirates Pirates] ! ما عاشق گوش دادن به همه داستانهایی هستیم که توسط بچه ها نوشته شده است!

 6. ناهار دودل مو Willems بسیار سرگرم کننده است که نمی توانم از آن یاد کنم. حتی اگر فقط تنظیم و تماشا کنید ، ارزش آن را دارد. بچه های من دوست دارند نسخه خود را از من به عنوان کبوتر ترسیم کنند.

خوب ، دوستان ، همین است. بدون گناه. بدون لیست دیوانه. هیچ چیز دارای کد رنگی نیست. تمام تلاش خود را بکنید ، حتی اگر این به معنای بازی کردن Fortnite و خوردن چیپس سیب زمینی باشد. سالم بمانید ، مهربان باشید و از یکدیگر مراقبت کنید. به یاد داشته باشید: اجازه دهید فرزندانتان اجازه دهند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز