Mint Mobile داده های رایگان را برای ماه آینده در میان COVID-19 ارائه می دهد


برای به دست آوردن داده ها ، برنامه Mint Mobile ( Android و iOS ) را بارگیری کنید ، روی نماد "حساب" در پایین سمت راست رابط کلیک کنید و سپس "بیشتر بخرید. داده "در عنوان پرداخت. سپس می توانید یک سطل داده 1 یا 3 گیگابایتی را خریداری کنید. گزینه دوم را انتخاب کنید. باید داده ها را با کارت اعتباری یا بانکی بپردازید ، اما پس از آن Mint Mobile خرید شما را پس می دهد. می توانید داده های خود را به عنوان استفاده بیشتر ادامه دهید ، اگرچه قبل از افزودن 3 گیگابایت دیگر به حساب خود باید 95 درصد از اعتبار فعلی خود را طی کنید.

"این چند روز گذشته دنیا را به یک لحظه بی سابقه تبدیل کرده است. عدم اطمینان در جایی که ارتباط قابل اعتماد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد "، می گوید Mint در وب سایت خود می گوید. "ما احساس می کنیم لازم است کاری را انجام دهیم که احتمالاً به همه ما کمک کند تا این زمان سخت را کمی بهتر انجام دهیم."

طی هفته گذشته ، ما شاهد برخی از حامل های بزرگتر در ایالات متحده اقدامات مشابهی هستیم. T-Mobile ، به عنوان مثال ، برای 60 روز آینده به تمام مشتریان فعلی داده های نامحدود می دهد. به عنوان بخشی از تعهدات FCC Keep American Conned Tedge ، اکثر شرکت های مخابراتی و ISP نیز موافقت کرده اند که از هرگونه اشخاص و مشاغل کوچک که نمی توانند قبض های خود را به دلیل شیوع آن بپردازند ، دیر از پرداخت هزینه های دیرهنگام خودداری کنند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز