شما می توانید تلفن همراه دوار خود را بسازید


تلفن در قلب خود ، مبتنی بر یک مادربرد سفارشی ATmega2560v ، تجهیزات تلفن همراه Adafruit Fona 3G و یک شماره گیری چرخشی از یک تلفن Western Trimline Western Electric است که همه آنها درون یک پوشش سه بعدی چاپ شده قرار گرفته اند. با این وجود نیازی به تحمل محدودیتهای دوره 1960s ندارید. یک صفحه نمایش انعطاف پذیر کاغذ الکترونیکی 2.1 اینچی می تواند تماس های از دست رفته و سایر پیام های حیاتی را نشان دهد ، در حالی که دکمه های میانبر به شما امکان می دهد تا به سرعت مخاطبین مورد علاقه خود را شماره گیری کنید. همچنین می توانید باتری (تقریباً 24 ساعت خوب) و قدرت سیگنال را با نمایشگرهای "نزدیک آنی" کنترل کنید.

اگر می خواهید یک تلفن همراه دوار داشته باشید ، باید خریدی انجام دهید. کیت فقط شامل صفحه اصلی و فضای چاپی سه بعدی می باشد. شما باید سایر موارد را بخرید ، و این ممکن است مشکل باشد که شماره گیری های دوار Trimline دقیقاً معمول نیستند. و آیا ذکر کردیم که طراحی قطعاً ضد آب نیست؟ با این وجود ، اگر تصمیم دارید احساس لمس کردن یک تلفن دوار را داشته باشید و از دست دادن داده ها و ارسال پیام کوتاه خودداری کنید ، بهترین شرط بندی شما خواهد بود.

برای او ، این یک پروژه پرشور و تلفن شخصی او است. منظور این است که "تا آنجا که ممکن است از داشتن یک صفحه لمسی" دور شود ، این پیچیدگی را برای کسی که فقط می خواهد با کمترین هیاهوی مردم تماس بگیرد (و اضافه کنیم ، کمی غریب) از بین می رود. فکر می کنم آن را به عنوان گوشی برای کسانی که حتی تلفن های تلنگر اساسی نیز پیدا می کنند بسیار دردسر ساز باشد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز